Szlachectwo zobowiązuje!

Witamy i zapraszamy, zaczniemy od przeprosin, na tym adresie stało Forum, nie znamy zawartości bo kopie strony pochodzą sprzed kilku lat. Jednak uważamy, że jeżeli przyciągnęło wielu użytkowników to przynajmniej kilku z nich było na poziomie. Domenę przechwyciliśmy w rożnych celach jednak jeżeli ktoś z was jest użytkownikiem starego forum nie straci możliwości publikacji swoich poglądów. Zachęcamy do ponownego zarejestrowania się w witrynie, prześlecie kilka tekstów, zostaną opublikowane, dostaniecie status autora.Legia Warszawa szlachetnie o Warszawie

Szlachectwo zobowiązuje to nasze motto, nie kradniemy tekstów, wymagamy tez podobnych interakcji od czytelników. Wszystkie treści są naszego autorstwa, unikalne, pisane z palca. Drugą zasadą jest to, ze piszmy tylko na tematy na których się znamy, oczywiście nie bierzemy odpowiedzialności za skutki powołania się na nasze porady, wszystko płynie, Świat się zmienia, wartość porad też.

W większości autorzy obecnej domeny pochodzą z Warszawy, więc oczywistym jest, że będziemy pisać o tym mieście. Niestety nie powstrzymam się od stwierdzenia, że Legia Warszawa jest naszym ulubionym klubem. Ale to takie małe off topic. Generalnie stawiamy na wartości etyczne, honorowe, szlacheckie, damy temu dowód w naszych publikacjach.

Jednym słowem blog o Warszawie, który ma ambicje bycia szlachetnym. Masz podobne poglądy, uważasz, że wszyscy składamy się tylko z kości i krwi, masz domieszkę błękitnej, nie znosisz chamów, pajaców, czekamy.

szlachetny.waw.pl kontakt głównie poprzez mail.

Dodaj komentarz


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/seohosth/domains/szlachetny.waw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/seohosth/domains/szlachetny.waw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(648): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/seohosth/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/seohosth/domains/szlachetny.waw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47